O společnosti

Společnost Friall je největším výrobcem mražených bramborových výrobků v České republice a zaměstnává průměrně 100 pracovníků. Firma se specializuje výhradně na výrobu hluboce zmrazených bramborových výrobků a dále nabízí možnost paletového skladování v mrazírenských komorách s kapacitou 4000 paletových míst

Tradiční sortiment bramborových hranolků, vlnek a amerických brambor je postupně doplňován a rozšiřován o další bramborové výrobky vhodné pro zákazníky v gastronomii a dále o výrobky vhodné pro přípravu v troubě a konvektomatu. Posledně zmíněné výrobky jsou vyhledávány a preferovány zejména zastánci zdravé výživy, kvůli nižšímu obsahu tuku. 

Velmi oblíbeným a vyhledávaným produktem jsou bramborové krokety, na trhu prodávané pod názvem Táborské krokety. Tyto krokety jsou nezaměnitelné svou chutí a složením, obsahují sýr a jsou vyráběny dle tradiční Táborské receptury.

Prvořadým cílem pro společnost Friall s.r.o. je vysoká kvalita vyráběných výrobků. Péče o trvale vysokou úroveň jakosti, hygieny a bezpečnosti potravin je každoročně stvrzena auditorskou společností. Společnost Friall je držitelem certifikátu BRC, certifikována systémem řízení jakosti podle normy ISO 9000:2000 a řízena systémem kritických bodů HACCP.

Reportáž populárního pořadu Jídlo s.r.o. na Stream.cz

S kečupem, nebo s tatarkou? To je zásadní otázka při konzumaci populární pochoutky! Na výrobu hranolek, jichž se v Česku sní 3,5 kg ročně na hlavu, se jedeme podívat do Tábora. Dozvíte se mimo jiné tipy, jak je správně připravovat a na co si dávat pozor při nákupu. "Myslím si, že Češi jsou hodně zaměřeni na cenu, mají dojem, že dražší výrobky jsou stejně kvalitní jako ty levnější," říká ředitel společnosti Friall, s. r. o., Ing. Josef Hlavinka.

Naše výrobky zakoupíte na vybraných prodejnách těchto řetězců.